کافی نت دنیز در مسیر جهانی شدن ...

 

در پی رسیدن به هدف والای جهانی کردن کافی نت دنیزشاهد پیشرفتهای فراوان از جمله استخدام مهندسین نابغه و سرشار از هوش و استعداد از جمله"مهرداد دم دم" و همچنین افزایش دادن خطوط پرسرعت از ١ لاین به ٢ لاین هستیم.

قابل ذکر است که طی ١ هفته باوجود تلاشهای بیدریغ استاد عزیزمان جناب مهندس "مهرداد دم دم"و"سیاوش صادقی" عزیز نه تنها قادر به استفاده از لاین جدیدنبوده ایم بلکه شاهد قطعیهای مکرر و نارضایتی های مشتریان و همراهان همیشگی کافی نت دنیز نیز بوده ایم !این تلاشهای شبانه روزی به مدت ١ هفته است که از ساعت ٩ صبح شروع میشود و تا ساعت ١١ شب ادامه می یابد!!! آخرین نتیجه ای که جناب مهندس بعد از تحمل رنج و تلاشهای طاقت فرسا به آن رسیده اند وجود اشکال در لاین اتصال بوده است!(گفته ایشان به زبان ترکی ثبت و ضبط شده است:(ایراد شیرکتدنده !صاباح زَه وراخ دی یاخ!!!!) 

با توجه به سختی کار و احتمال پرپر شدن مهندس عزیزمان، عاجزانه از مدیرعامل کافی نت دنیز تقاضای صدور مرخصی ١ هفته ای را برای جناب مهندس دارم .

همچنین اخیرا شاهد رشد و پیشرفت شایعاتی در این وبلاگ هستیم.به نظر من رضا(بازم مثل همیشه) نقش بسیاری را در شایعه پراکنی در این وبلاگ دارد.از جمله اینکه وی در مطالب قبلی اش ادعای برطرف کردن مشکل خطوط پرسرعت را داشته و ۵ ضربدر تشویقی نیز به خود اختصاص داده است.از مدیریت محترم تقاضامندم که جلوی رشد و پیشرفت شایعات را در این وبلاگ  بگیرد و با عوامل این کار برخورد قاطع نماید. تقاضای رسیدگی و اثبات دروغ بودن ادعای رضا(بازم مثل همیشه) و ابطال ۵ ضربدر تشویقی به وی را می باشم.

با تشکر وحید دوداخ

 

/ 1 نظر / 14 بازدید
سحر

گوش كن، دور ترين مرغ جهان مي خواند. شب سليس است، و يكدست، و باز. شمعداني ها و صدادارترين شاخه فصل،ماه را مي شنوند. *** پلكان جلو ساختمان، در فانوس به دست و در اسراف نسيم، *** گوش كن، جاده صدا مي زند از دور قدم هاي ترا. چشم تو زينت تاريكي نيست. پلك ها را بتكان، كفش به پا كن، و بيا. و يا تا جايي، كه پر ماه به انگشت تو هشدار دهد و زمان روي كلوخي بنشنيد با تو و مزامير شب اندام ترا، مثل يك قطعه آواز به خود جذب كنند. پارسايي است در آنجا كه ترا خواهد گفت: بهترين چيز رسيدن به نگاهي است كه از حادثه عشق تر است سلام روز بخیر خوبید ..خیلی پرمحتوا و زیبا بود....با آپ جدیدی حضور سبزت را به انتظار نشسته ام اونم با يه وب متفاوت ..واقعا متفاوت.. خودت ميتونه قضاوت كني.روزت دل انگیز مهربان[گل]