تغییرات جدید در کافی نت بین المللی دنیز

 

سلامی دوباره:

بنا بر احترامی که به کابران عزیز این کافی نت قائیلیم و در راستای خدمت رسانی هر چه بیشتر به شما عزیزان تغییرات زیر در سخت افزار و نرم افزار های کافی نت ایجاد گردید.

١- سیستم ٣ و ۴ اخیرا" به کیبوردهای کاور دار و فوق العاده زیبائی مجهز شده است که کاربران عزیز میتوانند به راحتی و بدون سر و صدای کیبورد از وبگردی خود لذت برند.

در ضمن این مژده را نیز میدهیم که در آینده نزدیک همه سیستم ها به این نوع کیبورد مجهز خواهند شد

٢-سیستم نرم افزاری بوزرها با تغییراتی که اخیرا" داده شده با افزایش سرعت چه در ویندوز و چه در اینترنت مواجه شده اند.

گواه این مدعای ما داشتن بیشترین حجم ارسال و دریافت دیتا (٣.۵ الی ۴ گیگابایت در روز) در بین کافی نت های سطح شهر تبریز (و شمالغرب کشور ) میباشد. (آمار از ارائه دهنده سرویس اینترنت ما یعنی ندا گستر صبا گرفته شده است و خود مدیریت کافی نت هیچ گونه داونلود تاثیر گذاری ندارد)

٣- تعویض مودم ADSL قبلی و مجهز شدن اینترنت کافی نت به آخرین مدل مودم شرکت ASUS

و مهمتر از همه نظرات شما چراغ راه ما میباشد.

/ 1 نظر / 10 بازدید
رضا

سلام خسته نباشید. من یکی از کسانی هستم که چند باری از کافی نت شما استفاده کردم و از همه لحاظ خوب بوده ... البته بگم که از رشت به عنوان مهمان بودم. مهمانی که احساس غریبی با تبریز و تبریزی ندارم و به تبریز و تبریزی همیشه عشق دارم ... فقط یه پیشنهاد دارم چون گفته بودین پیشنهاد مطرح بشه. بهتره سیستم ها به جای اینهک پشت سر هم قرار بگیره و امکان دیذ زدن نفرات پشتی به نوشته های آدم فراهم بشه، سیستم ها رو کاش می تونستید کنار هم قرار بدید طوری که روی مونیتور به دیوار باشه. خیلی جاها به این صورت کار می کنن و توی رشت فکر می کنم کلا به این صورته ... باز از شما تشکر می کنم ... یه نشانی از هم خودم بدم. نیمه ی اسفند اومدم و بعد از کار کردن گفتم 100 تومن از 2 سال پیش بهتون بدهکارم [نیشخند] ... با بهترین آرزوها ... خدانگهدار